Lightroom | Fototrek & İstanbul Hatırası

Lightroom Atölyesi

murat pulat ile lightroom fotoğraf işleme atölyesi

Bu Kurs Ne İle İlgili?

Hem amatörler hem de profesyoneller için olan bu atölyede, çektiğiniz yüksek sayıda RAW, JPEG, TIFF vb. fotoğrafları kaliteli işlemeyi, karşılaştırıp elemeyi, arşivlemeyi, katalog yapmayı ve yayına hazırlamayı, rahat ve anlaşılır bir fotoğraf işleme yazılımı kullanarak öğreneceksiniz.
Arşiv ve Katalog (Dosya Türleri, Anahtar Kelimeler, EXIF), DNG (Digital Negative) Çevirimi, Non-Destructive Workflow nedir? Fotoğrafları Import etmek, Programın Modülleri (Library, Develop, Print, Web), temel görüntü? düzenlemeleri farklı fotoğraflar üzerinde uygulanarak anlatılacaktır.

Bu Kursta Ne Öğreneceğim?

Lightroom’un Photoshop’tan farkı nedir? Lightroom da Kütüphane oluşturmak: Arşiv ve Katalog (Dosya türleri, Anahtar Kelimeler, EXIF) Non-Destructive Workflow nedir? Basit Ayarlar: Basic Menu (WB Beyaz Ayarı-Poz Telafisi-Exposure- Shadows- Highlights-Clarity-Dehaze), Tone Curve ile Çalışmak, HSL Ayarları, Split Toning, Detaylarda Düzeltme-Details (noise sharpen vs)
Lens Düzeltmeleri (Lens Corrections Perspectif Düzeltme (transform) Fotoğrafa efekt ugulamak- effects, Renk düzenlemesi Ve kalibrasyon -Calibration, Lightroom’a Preset eklemek ve presetler ile çalışmak. Lightroom’a harici uygulamalar eklemek (nik software vb) ve bunlar ile çalışmak. Lightroom’dan export etmek

Eğitmenim Kim?

Lightroom Atölyesi eğitmenliğini Murat PULAT yapacaktır.

Bilgisayarım Yoksa?

Bu atölyeye içinde Adobe Lightroom (Mümkün ise son sürüm) yüklü kendi dizüstü bilgisayarınızla katılmanız zorunludur.

En Yakın Hangi Tarihte?

Lightroom Atölyesi Takvimi
Hafta İçi Dönemi
Yeni Dönem Çok Yakında!
Pazartesi 19.30-22.00,
Toplam 2 hafta 5 saat
Hafta Sonu Dönemi
Yeni Dönem Çok Yakında!
Cumartesi 14.00-19.00,
Toplam 1 gün 5 saat

Sertifika Alacak mıyım?

Fotoğraf Kurslarımız, Acıbadem Üniversitesi Sürekli Eğitim ve Gelişim Merkezi Onaylı Katılım Belgelidir.

Ders Ücreti Nedir ve Ödemeyi Nasıl Yapabilirim?

Lightroom ile Fotoğraf İşleme Atölyesi ücreti 500 TL'dir. Ücrete teorik eğitimleri, uygulama çalışmalarında danışmanlık, Acıbadem Üniversitesi Sürekli Eğitim ve Gelişim Merkezi Onaylı Katılım Belgesi dahildir. Bu atölyeye kayıt olmak için aşağıdaki hesap numarasına havale/EFT yapabilir yada ödeme butonuna tıklayarak kredi kartıyla ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. Ödemenizi yaptıktan sonra ödeme bilginizi bize iletişim bilgilerimizi kullanarak ulaştırmayı unutmayın.
Garanti Bankası Moda Şubesi
Murat PULAT adına
IBAN: TR92 0006 2000 1240 0006 6866 92
Satın Al!

Sorularım Var, Size Nasıl Ulaşabilirim?

Bize aşağıdaki eposta adresinden yada telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Size yardımcı olmaktan büyük mutluluk duyacağız.

İletişim:
📞02163465016
📨[email protected]

İletişim & Ön Kayıt Formu

işleminiz devam ediyor...

İstanbul Hatırası & Fototrek.
Fotoğraf Kursları + Reklam Hizmetleri
Adres

İstanbul Hatırası & Fototrek
Moda Cad Rıza Paşa Sok. No:21/1
İstanbul Anadolu 34710 TR
+902163465016
Sosyal Medya