Makro-Detay Fotoğrafçılığı | Fototrek & İstanbul Hatırası

Makro-Detay Fotoğrafçılığı

makro detay fotoğrafçılığı atölyesi

Bu Kurs Ne İle İlgili?

Tanıtım fotoğrafçılarından doğa fotoğrafçılarına kadar herkesin kullandığı bu tekniğin etkileyici özelliği gözle görülemeyen ya da zor seçilen ayrıntıların kolay görülebilecek şekilde büyülterek yeniden sunulmasıdır. Bu yakın çekim ile büyültülerek girilen, bizlerin çıplak gözle göremediğimiz başka bir dünya “küçüklerin dünyası”dır.

Bu Kursta Ne Öğreneceğim?

Makro-Detay Fotoğrafçılığı Atölyesi içeriği;

Saat 15.00-16.30 / Teorik Bölüm
Bu ilk oturumda "makro fotoğraf ekipmanları (objektifler, körükler, tüpler, filtreler), sehpa kullanımı, yansıtıcı ve flaş ile ışık kontrolü, kompozisyon, makro fotoğraflarda arka plan ve alan derinliği" konularını kapsayan teorik bir ders yapılacak.
Programın bu bölümünde danışman Cenk GENÇDİŞ'in yapacağı sunumda örnek fotoğraflar üzerinden "makro fotoğrafında dikkat edilecekler" başlıklı konu da işlenecek.
Saat 17.00-20.00/ Pratik Uygulama
Katılımcılar sınıfta hazırlanacak olan farklı çekim platformlarında aydınlatma ve ışık etkilerini inceleyecek ve kalem, biblo, saat, CD, yaprak, misket, çiçek vb konuların fotoğraflarını çekecekler. Bu çalışmalarda aydınlatma, arka plan kontrolü, çekim zamanlaması, kompozisyon kriterleri,objeler üzerinde ışık kontrolü, alan derinliğinin farklı aralıklarda kullanılması, kompozisyon konularında çalışmalar yapılacak.

Eğitmenim Kim?

Makro-Detay Fotoğrafçılığı Atölyesi eğitmenliğini Cenk GENÇDİŞ yapacaktır.

Fotoğraf Makinem Yoksa?

Fotoğraf makinesi olmayan katılımcılar Fototrek & İstanbul Hatırası Fotoğraf Merkezi’nin makinelerini eğitim esnasında ve çekim gezisinde kullanabilirler.

En Yakın Hangi Tarihte?

Makro-Detay Fotoğrafçılığı Atölyesi takvimi
Yeni Dönem Yakında Açıklanacaktır!
Cumartesi 14.00-20.00, toplam 1 gün, 5 saat

Sertifika Alacak mıyım?

Fotoğraf Kurslarımız, Acıbadem Üniversitesi Sürekli Eğitim ve Gelişim Merkezi Onaylı Katılım Belgelidir.

Ders Ücreti Nedir ve Ödemeyi Nasıl Yapabilirim?

Makro Detay Fotoğrafçılığı Atölyesi ücreti 350TL'dir. Ücrete teorik eğitimler, uygulama çalışmalarında danışmanlık, Acıbadem Üniversitesi Sürekli Eğitim ve Gelişim Merkezi Onaylı Katılım Belgesi dahildir. Bu atölyeye kayıt olmak için aşağıdaki hesap numarasına havale/EFT yapabilir yada ödeme butonuna tıklayarak kredi kartıyla ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. Ödemenizi yaptıktan sonra ödeme bilginizi bize iletişim bilgilerimizi kullanarak ulaştırmayı unutmayın.
Garanti Bankası Moda Şubesi
Murat PULAT adına
IBAN: TR92 0006 2000 1240 0006 6866 92
Satın Al!

Sorularım Var, Size Nasıl Ulaşabilirim?

Bize aşağıdaki eposta adresinden yada telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Size yardımcı olmaktan büyük mutluluk duyacağız.

İletişim:
📞02163465016
📨[email protected]

İletişim & Ön Kayıt Formu

işleminiz devam ediyor...

İstanbul Hatırası & Fototrek.
Fotoğraf Kursları + Reklam Hizmetleri
Adres

İstanbul Hatırası & Fototrek
Moda Cad Rıza Paşa Sok. No:21/1
İstanbul Anadolu 34710 TR
+902163465016
Sosyal Medya