Photoshop'a Giriş | Fototrek & İstanbul Hatırası

Photoshop'a Giriş Atölyesi

Murat Pulat ile Photoshop giriş atölyesi

Bu Kurs Ne İle İlgili?

Fotoğrafçılığın dijital ortama taşındığı günümüzde hangi model veya marka dijital fotoğraf makinesini kullanırsanız kullanın en az bir fotoğraf düzenleme programını çok iyi kullanmanız gerekiyor. Bu seminer ile fotoğraflarınızı gerektiği gibi düzenlemek, bilgisayarınızı bir karanlık (aydınlık) odaya dönüştürmek artık elinizde.
Görüntü İşleme Semineri ile başta Photoshop programı uygulamaları olmak üzere, dijital fotoğrafçılığınız gelişmesi için bilmeniz gereken temel görüntü işleme tekniklerini uygulamalı olarak öğrenebileceksiniz.

Bu Kursta Ne Öğreneceğim?

Bridge'i kullanarak arşivi düzenlemeye başlamak. Fotoğrafların toplu olarak adlarının değiştirilmesi etiketlenmesi ve sıraya sokulması. Kontak Sayfası Oluşturmak.Photoshop'ta temel Müdahaleler; Fotoğrafta çalışma düzlemi (Monitör, baskı) renk uzayı ve önemi. Renk uzayının değiştirilmesi ve renk kalibrasyonu. Fotoğrafta perspektif düzeltmeler (Lens Corrections), kesmek ve boyutlandırmak. Fotoğrafta beyaz ayarı "Levels ve Curves". Fotoğrafta seçili alan üzerinde çalışmak ve "Renk Vurgusu". Temel temizlik araçları ve istenmeyen şeylerin yok edilmesi (Clone Stamp, Patch, Content Aware, Healing) Fotoğrafta ışık düzeltmeleri (Shadows Highlights). Fotoğrafta gürültü giderme (Noise reduction). Fotoğrafa keskinlik vermek. Fotoğrafta katman oluşturmaya giriş (Layers). Temel araçlar (Brightness-Contrast, Hue & Saturation, Exposure). Komut dizisi hazırlamak (Action Tool). Bir fotoğrafı sergiye hazırlamak ve büyük ebatlara getirmek.

Eğitmenim Kim?

Lightroom Atölyesi eğitmenliğini Murat PULAT yapacaktır.

Bilgisayarım Yoksa?

Bu atölyeye içinde Adobe Lightroom (Mümkün ise son sürüm) yüklü kendi dizüstü bilgisayarınızla katılmanız zorunludur.

En Yakın Hangi Tarihte?

Photoshop' giriş Atölyesi Takvimi
Hafta İçi Dönemi
10 -13 Mart 2020 Salı ve Cuma
Salı-Cuma 19.30-22.00, toplam 2 gün, 5 saat
Hafta Sonu Dönemi
Yeni Tarih Yakında Açıklanacaktır
Cumartesi 14.00-19.00,
Toplam 1 gün 5 saat

Sertifika Alacak mıyım?

Fotoğraf Kurslarımız, Acıbadem Üniversitesi Sürekli Eğitim ve Gelişim Merkezi Onaylı Katılım Belgelidir.

Ders Ücreti Nedir ve Ödemeyi Nasıl Yapabilirim?

Lightroom ile Fotoğraf İşleme Atölyesi ücreti 500 TL'dir. Ücrete teorik eğitimleri, uygulama çalışmalarında danışmanlık, Acıbadem Üniversitesi Sürekli Eğitim ve Gelişim Merkezi Onaylı Katılım Belgesi dahildir. Bu atölyeye kayıt olmak için aşağıdaki hesap numarasına havale/EFT yapabilir yada ödeme butonuna tıklayarak kredi kartıyla ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. Ödemenizi yaptıktan sonra ödeme bilginizi bize iletişim bilgilerimizi kullanarak ulaştırmayı unutmayın.
Garanti Bankası Moda Şubesi
Murat PULAT adına
IBAN: TR92 0006 2000 1240 0006 6866 92
Satın Al!

Sorularım Var, Size Nasıl Ulaşabilirim?

Bize aşağıdaki eposta adresinden yada telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Size yardımcı olmaktan büyük mutluluk duyacağız.

İletişim:
📞02163465016
📨[email protected]

İletişim & Ön Kayıt Formu

işleminiz devam ediyor...

İstanbul Hatırası & Fototrek.
Fotoğraf Kursları + Reklam Hizmetleri
Adres

İstanbul Hatırası & Fototrek
Moda Cad Rıza Paşa Sok. No:21/1
İstanbul Anadolu 34710 TR
+902163465016
Sosyal Medya