Uzun Pozlama Ve ND Filtre | Fototrek & İstanbul Hatırası

Uzun Pozlama & ND Filtre

Uzun pozlama ve nd filtre kullanımı atölyesi

Bu Kurs Ne İle İlgili?

Bu bir günlük atölye programı katılımcıların ışık ve pozlama hakkında çok geniş bir bilgi dağarcığına sahip olmasını sağlayacak. Uzun pozlama yapmanın yöntemleri, uzun pozlamanın görsel etkileri, fotoğrafta hız ve hareket duygusunu vurgulama teknikleri, tripod kullanımı gün boyunca konuşulacak ve denenecek başlıklar olacak.

Bu Kursta Ne Öğreneceğim?

Uzun Pozlama & ND Filtre kullanımı Atölyesi İçeriği;
Saat 14.00-16.00 / Teorik
Katılımcılar Fototrek & İstanbul Hatırası Fotoğraf Merkezi’nde bir araya gelecekler ve enstantane – diyafram ilişkisi, ISO’nun görselliğe etkisi, uzun pozlama ve görsel etkisi, tripodlar ve kullanımları, uzaktan kumanda ve WI-FI özelliği kullanımı başlıklarında özel olarak hazırlanan ders sunumu eşliğinde bir ders işleyecekler.
Saat 16.30-20.00/ Pratik
Katılımcılar teorik dersin ardından Moda Sahili – Kadıköy’e gidecekler ve burada 3,5-4 saatlik bir çekim çalışması gerçekleştirecekler. Bu çalışmada konuya karar vermek, doğru hareketi seçmek, makine ve tripod kurulumu, farklı uzun pozlama çekim teknikleri başlıklarını içeren 4-5 farklı çekim yapacaklar.Tavsiye edilen ekipman; Uzun pozlama izin veren bir fotoğraf makinesi (B-BULB- konumu bulunan), tripod, uzaktan kumanda (varsa) (WI-FI özelliği bulunan bir makine de aynı işi görecektir), polarize filtre, ND filtre.

Eğitmenim Kim?

Uzun Pozlama Ve ND Filtre kullanımı Atölyesi eğitmenliğini Cenk GENÇDİŞ yapacaktır.

Fotoğraf Makinem Yoksa?

Fotoğraf makinesi olmayan katılımcılar Fototrek & İstanbul Hatırası Fotoğraf Merkezi’nin makinelerini eğitim esnasında ve çekim gezisinde kullanabilirler.

En Yakın Hangi Tarihte?

Uzun Pozlama & ND Filtre Kullanımı Atölyesi Takvimi
Yeni Dönem Yakında Duyurulacaktır!
Cumartesi 14.00-20.00,
Toplam1 gün 6 saat

Sertifika Alacak mıyım?

Fotoğraf Kurslarımız, Acıbadem Üniversitesi Sürekli Eğitim ve Gelişim Merkezi Onaylı Katılım Belgelidir.

Ders Ücreti Nedir ve Ödemeyi Nasıl Yapabilirim?

Uzun Pozlama ve ND Filtre Kullanımı Atölyesi ücreti 350 TL'dir. Ücrete teorik eğitimleri, uygulama çalışmalarında danışmanlık, Acıbadem Üniversitesi Sürekli Eğitim ve Gelişim Merkezi Onaylı Katılım Belgesi dahildir. Bu atölyeye kayıt olmak için aşağıdaki hesap numarasına havale/EFT yapabilir yada ödeme butonuna tıklayarak kredi kartıyla ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. Ödemenizi yaptıktan sonra ödeme bilginizi bize iletişim bilgilerimizi kullanarak ulaştırmayı unutmayın.
Garanti Bankası Moda Şubesi
Murat PULAT adına
IBAN: TR92 0006 2000 1240 0006 6866 92
Satın Al!

Sorularım Var, Size Nasıl Ulaşabilirim?

Bize aşağıdaki eposta adresinden yada telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Size yardımcı olmaktan büyük mutluluk duyacağız.

İletişim:
📞02163465016
📨[email protected]

İletişim & Ön Kayıt Formu

işleminiz devam ediyor...

İstanbul Hatırası & Fototrek.
Fotoğraf Kursları + Reklam Hizmetleri
Adres

İstanbul Hatırası & Fototrek
Moda Cad Rıza Paşa Sok. No:21/1
İstanbul Anadolu 34710 TR
+902163465016
Sosyal Medya