Nemrut -Adıyaman | Fototrek & İstanbul Hatırası

Nemrut Fotoğraf Gezisi

Nemrut Adıyaman Fotoğraf Gezisi

Bu Gezi Ne İle İlgili?

Adıyaman Kahta İlçesine yakınlarında 2150 metre yüksekliğindeki Nemrut Dağı, dünyanın 8. harikası olarak da adlandırılır. Yüksekliği 10 metreyi bulunan heykeller çevresinde Turizm Müdürlüğü’nden aldığımız ÖZEL İZİNLE gece yıldız çekimleri yapacağız.

Seyahatin Rotası Nedir?

Bu seyahatimizde Adıyaman Havaalanı’nda buluşuyor ve özel aracımızla 3 günlük programımızı tamamlıyor, tekrar Adıyaman’da yolculuğumuzu tamamlıyoruz.  Ulu Cami, St. Petrus-Pavlus Kilisesi, Pirin Mağaraları, Nemrut’ta gündoğumu ve gece yıldız çekimleri, Eski Kahta Kalesi, Cendere Köprüsü, Arsemia, Karakuş Tümülüsü diğer fotoğraf rotalarımızı oluşturuyor.

Eğitmen-Danışman Kimdir?

Bu seyahatimizi Türkiye ve dünyanın görsel olarak en güçlü rotalarında 300’den farklı fotoğraf yolculuğuna danışmanlık yapmış olan Cenk GENÇDİŞ ile gerçekleştireceğiz. Birçok gezi dergisinde de fotoğrafları yayınlanmış olan Cenk GENÇDİŞ, yolculuğa kayıt yaptırdığınız andan itibaren bilgilendirme mailleri ve toplantılarla sizi bu yolculuğa hazırlayacak. Seyahat sırasında zaman zaman hazırlanacak kurgu fotoğraflarla da karşılaşacağımız tüm fotoğraf konularına hazır olmanızı sağlayacak kişi de yine Cenk GENÇDİŞ olacak.
Amasra Yedigöller Gezisi

Katılımcı Sayısı ve Ön Koşullar Nedir?

Bu seyahatimiz 12 kişiyle sınırlıdır. Seyahatimiz fotoğraf ağırlıklı bir program olduğundan Temel Fotoğraf bilgilerinizin olması çok yararlı olacaktır. Ayrıca ışık ayarları yapılabilen bir fotoğraf makineniz, farklı konuları çekebileceğiniz objektifleriniz, tripodunuz, yedek piliniz ve hafıza kartlarınızın olması seyahatten daha fazla verim almanızı sağlayacaktır.

En Yakın Hangi Tarihte?

Yeni seyahat tarihi yakında açıklanacaktır.
Bu seyahatimiz Cuma-Cumartesi ve Pazar günlerini kapsayan 3 günlük bir programdır. Adıyaman’a Cuma sabah uçağı ile ulaşıyor, Pazar Adıyaman’dan ayrılıyoruz. 

Tursab Belgeniz Var mı?

Bu yolculuğumuz Latmos Travel (Tursab Belge No 7192) tarafından düzenlenmektedir.

Gezi Ücreti Neleri Kapsıyor ve Ödemeyi Nasıl Yapabilirim?

Nemrut fotoğraf gezisi ücret bilgisi;

Ücrete dahil olanlar
Fotoğraf Danışmanlığı
Karadut Köyü Euphrat Hotel’de 2 gece konaklama
2 kahvaltı
2 akşam yemeği
(akşam yemeklerimiz Nemrut’ta özel olarak hazırlanacak)
Tüm Transferler
Seyahat sigortası
Ücrete dahil olmayanlar
Adıyaman’a geliş ve dönüş
Öğlen yemekleri
Alkollü içecekler
Opsiyonel aktiviteler
Bahşişler
Bu geziye ön kayıt olmak için [email protected] adresine bir mail göndermeniz gerekmektedir. Atölye detaylarını ve ödeme bilgilerini Cenk Gençdiş size iletecektir.

Sorularım Var, Size Nasıl Ulaşabilirim?

Bize aşağıdaki eposta adresinden yada telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Size yardımcı olmaktan büyük mutluluk duyacağız.

İletişim:
📞02163465016
📨[email protected]

İletişim & Ön Kayıt Formu

işleminiz devam ediyor...

İstanbul Hatırası & Fototrek.
Fotoğraf Kursları + Reklam Hizmetleri
Adres

İstanbul Hatırası & Fototrek
Moda Cad Rıza Paşa Sok. No:21/1
İstanbul Anadolu 34710 TR
+902163465016
Sosyal Medya