Yedigöller | Fototrek & İstanbul Hatırası

Yedigöller-Amasra Gezisi

Amasra Yedigöller Gezisi

Bu Gezi Ne İle İlgili?

Fotografçılar bilirler ! Sonbaharda fotograf Yedigöller Milli Parkı’nda çekilir. Zira yaz bittiği, kışın ise daha kendini göstermediği zamanlarda, ışık ve renk fotografçılar için enteresan olanaklar verir. Güneş bu sonbahar aylarından itibaren tepe konumundan yatay konuma geçtiği için renklerin kontrastı giderek yumuşar. Doğa da giderek renk değiştirir.

Seyahatin Rotası Nedir?

Bu seyahatimizi özel aracımızla gerçekleştiriyoruz. Perşembe gece yola çıkıyor Cuma sabah Yedigöller Milli Parkı’nda oluyoruz. Öğleden sonra çekimlerimize devam ediyor daha sonra gece çekimi de yapacağımız Amasra’ya geçiyoruz. Ertesi sabah gündoğumu çekimlerimizi de yaparak Safranbolu’ya hareket ediyoruz. Yol üzerinde İncekaya Su Kemeri’ni de fotoğraflıyor ve Safranbolu’da çekimlerimizi tamamlayıp Cumartesi gece İstanbul’a dönüyoruz.

Eğitmen-Danışman Kimdir?

Bu seyahatimizi Türkiye ve dünyanın görsel olarak en güçlü rotalarında 300’den farklı fotoğraf yolculuğuna danışmanlık yapmış olan Cenk GENÇDİŞ ile gerçekleştireceğiz. Birçok gezi dergisinde de fotoğrafları yayınlanmış olan Cenk GENÇDİŞ, yolculuğa kayıt yaptırdığınız andan itibaren bilgilendirme mailleri ve toplantılarla sizi bu yolculuğa hazırlayacak. Seyahat sırasında zaman zaman hazırlanacak kurgu fotoğraflarla da karşılaşacağımız tüm fotoğraf konularına hazır olmanızı sağlayacak kişi de yine Cenk GENÇDİŞ olacak.
Amasra Yedigöller Gezisi

Katılımcı Sayısı ve Ön Koşullar Nedir?

Bu seyahatimiz 12 kişiyle sınırlıdır. Seyahatimiz fotoğraf ağırlıklı bir program olduğundan Temel Fotoğraf bilgilerinizin olması çok yararlı olacaktır. Ayrıca ışık ayarları yapılabilen bir fotoğraf makineniz, farklı konuları çekebileceğiniz objektifleriniz, tripodunuz, yedek piliniz ve hafıza kartlarınızın olması seyahatten daha fazla verim almanızı sağlayacaktır.

En Yakın Hangi Tarihte?

Yeni seyahat tarihi yakında açıklanacaktır.
Bu seyahatimiz Cuma-Cumartesi günlerini kapsayan 2 günlük bir programdır. Hafta sonunda, özellikle Pazar günleri Yedigöller ve Safranbolu çok kalabalık olduğundan bu yolculuğumuzun günlerini Cuma ve C.tesi olarak belirledik.

Tursab Belgeniz Var mı?

Bu seyahatimiz TURSAB A sınıfı 8657 numaralı Vitray Travel tarafından düzenlenmektedir.

Gezi Ücreti Neleri Kapsıyor ve Ödemeyi Nasıl Yapabilirim?

Yedigöller-Amasra gezisi ücret bilgisi;

Ücrete dahil olanlar

Fotoğraf Danışmanlığı
Rehberlik
Tüm ulaşımlar
Amasra'da konaklama
Cuma - C.tesi kahvaltılar
Cuma öğlen yemeği (mangal)
Seyahat Sağlık Sigortası
Ücrete dahil olmayanlar
Pazar öğlen yemeği,
Cuma akşam yemeği,
Alkollü içecekler
Bu geziye ön kayıt olmak için [email protected] adresine bir mail göndermeniz gerekmektedir. Atölye detaylarını ve ödeme bilgilerini Cenk Gençdiş size iletecektir.

Sorularım Var, Size Nasıl Ulaşabilirim?

Bize aşağıdaki eposta adresinden yada telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Size yardımcı olmaktan büyük mutluluk duyacağız.

İletişim:
📞02163465016
📨[email protected]

İletişim & Ön Kayıt Formu

işleminiz devam ediyor...

İstanbul Hatırası & Fototrek.
Fotoğraf Kursları + Reklam Hizmetleri
Adres

İstanbul Hatırası & Fototrek
Moda Cad Rıza Paşa Sok. No:21/1
İstanbul Anadolu 34710 TR
+902163465016
Sosyal Medya