Konser Çekimi | Fototrek & İstanbul Hatırası

Konser Çekimi Atölyesi

konser fotoğrafçılığı atölyesi

Bu Seminer Ne İle İlgili?

Hayranı olduğunuz sanatçıyı sahnede izlemek ne kadar keyifliyse, onu sahnede fotoğraflamak da bir o kadar zordur. Fototrek & İstanbul Hatırası Fotoğraf Merkezi bünyesinde gerçekleştirilen Konser Fotoğrafçılığı programı konser çekimi ile birlikte uygulamalı olarak gerçekleştiriliyor. İstanbul’un gözde mekânlarından biri olan Jolly Joker Vadistanbul’un katkılarıyla düzenlenen çekim programı teorik ders, konser çekimi ve değerlendirme oturumlarıyla birlikte 2 günde tamamlanıyor.
Konser fotoğrafçılığı için gerekli olan teknik konuların ayrıntılı olarak işlendiği ve uygulandığı programda çarpıcı fotoğraflar için gereken biçim bilgisi işleniyor. Bu atölye çalışması 3 katılımcı ile sınırlıdır.

Bu Seminerde Ne Öğreneceğim?

Konser Fotoğrafçılığı Atölyesi içeriği;
Çekim Günü; Katılımcılar akşam atölye danışmanı Seda AÇIKOĞLU’yla bir araya gelecekler. Burada ışık ölçüm yöntemleri, doğru pozlama, diyafram, enstantane ve ISO tercihleri, beyaz ayarı, çekim modları, objektif seçimi, netleme seçenekleri, kompozisyon ve biçim başlıklarında yaklaşık 2 saatlik teorik bir ders işleyecekler.
Sahne hazırlıkları sırasında ilk denemeleri yapacak olan katılımcılar konser ile birlikte sanatçı, sahne, izleyici-sahne, atmosfer gibi başlıklarda çekimler gerçekleştirecekler. Saat 23.00 civarında başlayacak olan konser yaklaşık 2 saat sürecek. Çekim çalışması konserin bitişiyle son bulacak.
Fotoğraf Değerlendirme Günü; Katılımcılar saat 19.30’da Fototrek & İstanbul Hatırası Fotoğraf Merkezi’nde bir araya gelecekler. Yaptıkları çekimlerden seçtikleri fotoğrafları getirecek olan katılımcıların çalışmaları danışmanımız tarafından değerlendirilecek. Konserde çekilen fotoğraflar üzerinden fotoğraf seçimi ve temel fotoğraf işleme teknikleri ile ilgili değerlendirmeler yapılacaktır.

Eğitmenim Kim?

Yenidoğan çekimi atölyesi eğitmenliğini Nur BURDUROĞLU yapacaktır.

Fotoğraf Makinem Yoksa?

Profesyonelliğe yönelik bir atölye olduğundan katılımcı kendi fotoğraf makinesi ile katılmak zorundadır.

En Yakın Hangi Tarihte?

Konser Fotoğrafçılığı Atölyesi Takvimi;
Hafta Sonu Dönemi
Yeni Dönem Yakında Açıklanacaktır!
Toplam 2 gün 7saat

Sertifika Alacak mıyım?

Fotoğraf Kurslarımız, Acıbadem Üniversitesi Sürekli Eğitim ve Gelişim Merkezi Onaylı Katılım Belgelidir.

Ders Ücreti Nedir ve Ödemeyi Nasıl Yapabilirim?

Seda Açıkoğlu ile Konser Fotoğrafçılığı Atölyesi ücreti 500 TL'dir. Ücrete teorik eğitimler, uygulama çalışmalarında danışmanlık, Acıbadem Üniversitesi Sürekli Eğitim ve Gelişim Merkezi Onaylı Katılım Belgesi dahildir. .Bu atölyeye kayıt olmak için aşağıdaki hesap numarasına havale/EFT yapabilir yada ödeme butonuna tıklayarak kredi kartıyla ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. Ödemenizi yaptıktan sonra ödeme bilginizi bize iletişim bilgilerimizi kullanarak ulaştırmayı unutmayın.
Garanti Bankası Moda Şubesi
Murat PULAT adına
IBAN: TR92 0006 2000 1240 0006 6866 92
Satın Al!

Sorularım Var, Size Nasıl Ulaşabilirim?

Bize aşağıdaki eposta adresinden yada telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Size yardımcı olmaktan büyük mutluluk duyacağız.

İletişim:
📞02163465016
📨[email protected]

İletişim & Ön Kayıt Formu

işleminiz devam ediyor...

İstanbul Hatırası & Fototrek.
Fotoğraf Kursları + Reklam Hizmetleri
Adres

İstanbul Hatırası & Fototrek
Moda Cad Rıza Paşa Sok. No:21/1
İstanbul Anadolu 34710 TR
+902163465016
Sosyal Medya