Dijital Makine | Fototrek & İstanbul Hatırası

DİJİTAL MAKİNE KULLANIMI SEMİNERİ

dijital fotoğraf makinesi menüleri öğrenme kursu

Bu Kurs Ne İle İlgili?

Etkili fotoğraflar çekebilmemizin ilk şartı fotoğraf makinemizi çok iyi tanımaktır. Fotoğrafçının adeta "gözü" olan makinemizi kullanmayı tam anlamıyla başarmadan iyi fotoğraflar çekmek hayal olur.Günümüzün fotoğraf makineleri ise neredeyse en teknoloji meraklısı kullanıcıların bile kafasını karıştıracak düğmeler ve tuşlarla doludur. Teknik ayarların kolaylaştırmak amacıyla olan bu düğmeler ilk zamanlar çok karışık gelmektedir.
Sahip olduğunuz makineyi tüm detayları ile öğrenebileceğiniz bu program sayesinde fotoğraf yoluyla anlatmak istediğiniz pek çok konuyu teknolojinin size verdiği imkanları en verimli haliyle kullanarak bir anlatım dili oluşturabileceksiniz.

Bu Kursta Ne Öğreneceğim?

Altı saatlik bu programda JPEG-RAW ayarları, Kullanım Konumları Seçme Düğmesi, ISO, Beyaz Ayarı, AF Sistemleri, Netlik Noktası Seçimleri, Işık Ölçüm Sistemleri, Motor Modu ve Görüntü Kalitesini arttıracak ayarlar örnek fotoğraflar ve basit denemelerle işlenmektedir. Sahip olduğunuz makineyi tüm detayları ile öğrenebileceğiniz bu program sayesinde fotograf yoluyla anlatmak istediğiniz pek çok konuyu teknolojinin size verdiği imkanları en verimli haliyle kullanarak bir anlatım dili oluşturabileceksiniz.
(*) Bu eğitime katılmak için temel fotograf bilgilerinizin olması gerekmektedir.Bu eğitim Nikon, Canon, Sony, Olympus ve Fujifilm markalarının tüm modelleri için ortak verilmektedir. Eğitime fotograf makineniz ile katılmanız önemlidir.

Eğitmenim Kim?

Dijital makine kullanımı semineri eğitmenliğini Cenk GENÇDİŞ ve Murat PULAT yapacaklardır.

Fotoğraf Makinem Yoksa?

Bu seminere kişinin kendi makinesi ile katılması zorunludur.

En Yakın Hangi Tarihte?

Dijital Makine Kullanımı Semineri Takvimi;
28 Mart 2020 C.tesi
Cumartesi 14.00-20.00
Toplam 1gün 6 Saat

Sertifika Alacak mıyım?

Fotoğraf Kurslarımız, Acıbadem Üniversitesi Sürekli Eğitim ve Gelişim Merkezi Onaylı Katılım Belgelidir.

Ders Ücreti Nedir ve Ödemeyi Nasıl Yapabilirim?

Toplam ücret 250₺'dir ve bu ücrete makine ayarları notları, Acıbadem Üniversitesi Sürekli Eğitim ve Gelişim Merkezi Onaylı Katılım Belgesi dahildir. Seminere kayıt olmak için aşağıdaki hesap numarasına havale/EFT yapabilir yada ödeme butonuna tıklayarak kredi kartıyla ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. Ödemenizi yaptıktan sonra ödeme bilginizi bize iletişim bilgilerimizi kullanarak ulaştırmayı unutmayın.

Garanti Bankası Moda Şubesi
Murat PULAT adına
IBAN: TR92 0006 2000 1240 0006 6866 92
Satın Al!

Sorularım Var, Size Nasıl Ulaşabilirim?

Bize aşağıdaki eposta adresinden yada telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Size yardımcı olmaktan büyük mutluluk duyacağız.

İletişim:
📞02163465016
📨[email protected]

İletişim & Ön Kayıt Formu

işleminiz devam ediyor...

İstanbul Hatırası & Fototrek.
Fotoğraf Kursları + Reklam Hizmetleri
Adres

İstanbul Hatırası & Fototrek
Moda Cad Rıza Paşa Sok. No:21/1
İstanbul Anadolu 34710 TR
+902163465016
Sosyal Medya