Karanlık Oda | Fototrek & İstanbul Hatırası

Karanlık Oda Atölyesi

karanlık oda atölyesi

Bu Kurs Ne İle İlgili?

Dijital fotoğraf makineleri fotoğraf hayatımızı kolaylaştırıp hızlandırsa da her açıdan fotoğraf severleri ikna edememektedir.
Özellikle siyah-beyaz filmlerden karanlık odada yapılan fotoğraf baskılarının sahip olduğu ton zenginliği ve doygunluğunu göz önüne alırsak, dijital yollarla elde edilen siyah-beyaz fotoğraflar yetersiz kalmaktadır.
Erdem AYDIN eğitmenliğinde kolayı değil güzeli arayan, acelesi değil siyah-beyaz fotoğraf zevki olan fotoğraf severlere yönelik olarak uzun soluklu bir Karanlık oda Atölyesi düzenlemiştir.

Bu Kursta Ne Öğreneceğim?

Karanlık Oda Atölyesi Programı;
C.tesi/16.00-20.00 Katılımcılar, danışmanımız Erdem AYDIN ile FOTOTREK & İSTANBUL HATIRASI FOTOĞRAF MERKEZİ’nde bir araya gelecekler. Analog makinenin çalışma prensipleri, karanlık odanın genel tanıtımı ve hafta sonuna çekilecek bir makara filmin nelere dikkat edilerek çekileceği başlıkları konuşulacak.
Pazar/11.00 – 17.00
Katılımcılar, çektikleri filmler ile danışmanımız Erdem AYDIN ile FOTOTREK & İSTANBUL HATIRASI FOTOĞRAF MERKEZİ’nde bir araya gelecekler ve karanlık odaya girecekler.
İlk adım olarak FİLM BANYO işleminin detaylarını konuşacak olan katılımcılarımız filmlerini yıkayacaklar. İkinci adımda FOTOĞRAF BASKISI ve KONTAK BASKI üzerine konuşacaklar. Kart baskısı ve banyosunun teorik bilgilerinden sonra filmlerinin kontak baskılarını gerçekleştirecekler…

Eğitmenim Kim?

Karanlık Oda Atölyesi eğitmenliğini Erdem Aydın yapacaktır.

Fotoğraf Makinam Yoksa?

Analog Fotoğraf makinesi olmayan katılımcılar Fototrek & İstanbul Hatırası Fotoğraf Merkezi’nin makinelerini eğitim esnasında ve çekim gezisinde kullanabilirler. Katılımcı çekim esnasında makineye takılacak filmi kendisi getirmek zorundadır.

En Yakın Hangi Tarihte?

Karanlık Oda Atölyesi programı;
Hafta Sonu Dönemi
Yeni tarih yakında açıklanacaktır!
Cumartesi 16.00-20.00,
Pazar 11.00-17.00
Toplam 2 gün 10 saat

Sertifika Alacak mıyım?

Fotoğraf Kurslarımız, Acıbadem Üniversitesi Sürekli Eğitim ve Gelişim Merkezi Onaylı Katılım Belgelidir.

Ders Ücreti Nedir ve Ödemeyi Nasıl Yapabilirim?

Erdem Aydın ile Siyah Beyaz Karanlık Oda Atölyesi ücreti 550 TL'dir. Ücrete teorik eğitimleri, uygulama çalışmalarında danışmanlık, Acıbadem Üniversitesi Sürekli Eğitim ve Gelişim Merkezi Onaylı Katılım Belgesi dahildir. Bu atölyeye kayıt olmak için aşağıdaki hesap numarasına havale/EFT yapabilir yada ödeme butonuna tıklayarak kredi kartıyla ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. Ödemenizi yaptıktan sonra ödeme bilginizi bize iletişim bilgilerimizi kullanarak ulaştırmayı unutmayın.
Garanti Bankası Moda Şubesi
Murat PULAT adına
IBAN: TR92 0006 2000 1240 0006 6866 92
Satın Al!

Sorularım Var, Size Nasıl Ulaşabilirim?

Bize aşağıdaki eposta adresinden yada telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Size yardımcı olmaktan büyük mutluluk duyacağız.

İletişim:
📞02163465016
📨[email protected]

İletişim & Ön Kayıt Formu

işleminiz devam ediyor...

İstanbul Hatırası & Fototrek.
Fotoğraf Kursları + Reklam Hizmetleri
Adres

İstanbul Hatırası & Fototrek
Moda Cad Rıza Paşa Sok. No:21/1
İstanbul Anadolu 34710 TR
+902163465016
Sosyal Medya