menu
HARİCİ FLAŞ KULLANIMI ATÖLYESİ
BİTTİ!
Tebrikleri! Dersimize kayıt olmak için gereken bütün adımları okudunuz. Hala kayıt olmadıysanız altta yeniden butonuna tıklayın ve adımları takip edip, ödemenizi gerçekleştirin.
  HARİCİ FLAŞ KULLANIMI ATÖLYESİ

  (Acıbadem Üniversitesi Sürekli Eğitim ve Gelişim Merkezi Onaylı Katılım Belgesi)
  Işık, tüm fotoğraf derslerinde öğretildiği gibi, fotoğrafın temelidir. Temel fotoğraf seminerlerinde makinenizi nasıl kullanacağınızı, doğal ışıkta çekim yapmayı ve kompozisyonu öğrendiniz. Bu seminer sizin fotoğraf bilgilerinizi daha da ilerletip fotoğrafı çekmek yerine yapmayı öğrenmeniz için...Işık bilgisi size sadece gördüğünüz ile kalmayıp gördüğünüz pozu iyileştirme kabiliyeti sağlayacak. Bunun için tek ihtiyacınız makineniz ve bir harici flaş...

  HARİCİ FLAŞ KULLANIMI ATÖLYESİ TAKVİMİ

  5 Ocak 2020
  Pazar 11.00-18.00,
  Toplam1 gün 7 saat

  (*) Harici Flaş Kullanımı Atölyesi eğitmenliğini Murat PULAT yapacaktır.

  HARİCİ FLAŞ KULLANIMI ATÖLYESİ PROGRAMI

  Işık nedir? Ne işe yarar? Neden önemlidir? Özellikleri nelerdir - Işığın özellikleri: Miktarı (Quantity) - Yönü (Direction) - Kontrast (sertlik - yumuşaklık) (Contrast) - Renk (Color) Işık özelliklerinin kullanımı. Hangi özellik neden olur, nasıl müdahale edilir.- Kafa flaşları ve ayarları - Flash ile ortam ışığı harmanlama (slow sync flash) ve dolgu flaşı - Yansıtma flash
  Not: Bu atölyeden sonra harici flaşlarınız çok daha değer kazanacak ve fotoğraf çantanızın ayrılmaz bir parçası olacaktır.

  HARİCİ FLAŞ ATÖLYESİ ÜCRETLENDİRMESİ VE KAYIT

  Harici Flaş Kullanımı Atölyesi ücreti 450 TL'dir. Ücrete teorik eğitim, uygulama çalışmalarında danışmanlık, Acıbadem Üniversitesi Sürekli Eğitim ve Gelişim Merkezi Onaylı Katılım Belgesi dahildir. Bu atölyeye kayıt olmak için aşağıdaki hesap numarasına havale/EFT yapabilir yada ödeme butonuna tıklayarak kredi kartıyla ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. Ödemenizi yaptıktan sonra ödeme bilginizi bize iletişim bilgilerimizi kullanarak ulaştırmayı unutmayın.
  Garanti Bankası Moda Şubesi
  Murat PULAT adına
  IBAN: TR92 0006 2000 1240 0006 6866 92

  İletişim:
  📞02163465016
  📨[email protected]