menu
İNSAN 6 PORTRE FOTOĞRAFÇILIĞI ATÖLYESİ
BİTTİ!
Tebrikleri! Dersimize kayıt olmak için gereken bütün adımları okudunuz. Hala kayıt olmadıysanız altta yeniden butonuna tıklayın ve adımları takip edip, ödemenizi gerçekleştirin.
  İNSAN & PORTRE ATÖLYESİ

  (Acıbadem Üniversitesi Sürekli Eğitim ve Gelişim Merkezi Onaylı Katılım Belgesi)
  Portre; fotoğrafı çekilen kişinin kişiliğini, karakterini, duygularını, iç dünyasını ortaya koymalıdır. Fotoğrafı çekilen kişinin güzelliği ya da çirkinliği söz konusu değildir. Önemli olan portrenin kişinin iç dünyasını yansıtabilmesidir. Eğer çektiğimiz portre fotoğrafı da bu kişiliği ortaya çıkarmayı başarıyorsa fotoğraf başarılıdır...
  İnsan ve Portre Fotoğrafçılığı Atölyesi aynı isimli fotoğraf kitabının da yazarı olan Cenk GENÇDİŞ ile özel bir atölye paylaşımıdır.
  Bu atölyede katılımcılar Türkiye'den dünyadan önemli fotoğrafçıların albümlerini, fotoğraflarını incelerler, fotoğraf kurslarında edinilen teknik bilgilerin insan ve portre fotoğraflarında kullanımını, objektif tercihlerini, etkili ışık, kompozisyon ve arka plan düzenlemelerini, insan ve portre fotoğraflarına yaklaşımını, 12 farklı başlıkta ipuçlarını içeren sunumlar izlerler.

  İNSAN & PORTRE ATÖLYESİ TAKVİMİ

  13 Ocak 2020
  Cuma 19.30-22.00, toplam 5 hafta
  (*) İnsan & Portre atölyesi eğitmenliğini Cenk GENÇDİŞ yapacaktır.

  İNSAN & PORTRE ATÖLYESİ PROGRAMI

  1. Hafta
  Dünyadan ve Türkiye'den önemli fotoğrafçıların albümlerini incelenmesi Yousuf KARSH, Ami VİTALE, Steve Mc Curry çalışmalarının incelenmesi
  2. Hafta
  Portrede fotoğrafçı-model ilişkisi, İnsan ve portre fotoğraflarında objektif kullanımı
  3. Hafta
  İnsan ve portre fotoğraflarında ışık, Netlik-Arka Plan-Kompozisyon
  4. Hafta
  Portre Türleri, İpuçları-1
  4. Hafta Pazar günü
  ÇEKİM GEZİSİ
  Katılımcılar Cenk GENÇDİŞ ile birlikte çekim gezisine çıkacaklar.
  5. Hafta
  İpuçları-2 ve Fotoğraf Değerlendirme

  İNSAN & PORTRE ATÖLYESİ ÜCRETLENDİRMESİ VE KAYIT

  Toplam ücret 600₺'dir ve bu ücrete teorik eğitimler, Cenk GENÇDİŞ – İnsan ve Portre kitabı, Acıbadem Üniversitesi Sürekli Eğitim ve Gelişim Merkezi Onaylı Katılım Belgesi dahildir. Bu atölyeye kayıt olmak için aşağıdaki hesap numarasına havale/EFT yapabilir yada ödeme butonuna tıklayarak kredi kartıyla ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. Ödemenizi yaptıktan sonra ödeme bilginizi bize iletişim bilgilerimizi kullanarak ulaştırmayı unutmayın.
  Garanti Bankası Moda Şubesi
  Murat PULAT adına
  IBAN: TR92 0006 2000 1240 0006 6866 92

  İletişim:
  📞02163465016
  📨[email protected]