menu
KARANLIK ODA ATÖLYESİ
BİTTİ!
Tebrikleri! Dersimize kayıt olmak için gereken bütün adımları okudunuz. Hala kayıt olmadıysanız altta yeniden butonuna tıklayın ve adımları takip edip, ödemenizi gerçekleştirin.
  KARANLIK ODA ATÖLYESİ

  (Acıbadem Üniversitesi Sürekli Eğitim ve Gelişim Merkezi Onaylı Katılım Belgesi)
  Dijital fotoğraf makineleri fotoğraf hayatımızı kolaylaştırıp hızlandırsa da her açıdan fotoğraf severleri ikna edememektedir.

  Özellikle siyah-beyaz filmlerden karanlık odada yapılan fotoğraf baskılarının sahip olduğu ton zenginliği ve doygunluğunu göz önüne alırsak, dijital yollarla elde edilen siyah-beyaz fotoğraflar yetersiz kalmaktadır.

  Erdem AYDIN eğitmenliğinde kolayı değil güzeli arayan, acelesi değil siyah-beyaz fotoğraf zevki olan fotoğraf severlere yönelik olarak uzun soluklu bir Karanlık oda Atölyesi düzenlemiştir.

  KARANLIK ODA ATÖLYESİ TAKVİMİ

  Hafta Sonu Dönemi
  Yeni tarih yakında açıklanacaktır!
  Cumartesi 16.00-20.00,
  Pazar 11.00-17.00
  Toplam 2 gün 10 saat

  (*) Karanlık Oda atölyesi eğitmenliğini Erdem AYDIN yapacaktır.

  KARANLIK ODA ATÖLYESİ PROGRAMI

  C.tesi/16.00-20.00 Katılımcılar, danışmanımız Erdem AYDIN ile FOTOTREK & İSTANBUL HATIRASI FOTOĞRAF MERKEZİ’nde bir araya gelecekler. Analog makinenin çalışma prensipleri, karanlık odanın genel tanıtımı ve hafta sonuna çekilecek bir makara filmin nelere dikkat edilerek çekileceği başlıkları konuşulacak.
  Pazar/11.00 – 17.00
  Katılımcılar, çektikleri filmler ile danışmanımız Erdem AYDIN ile FOTOTREK & İSTANBUL HATIRASI FOTOĞRAF MERKEZİ’nde bir araya gelecekler ve karanlık odaya girecekler.
  İlk adım olarak FİLM BANYO işleminin detaylarını konuşacak olan katılımcılarımız filmlerini yıkayacaklar. İkinci adımda FOTOĞRAF BASKISI ve KONTAK BASKI üzerine konuşacaklar. Kart baskısı ve banyosunun teorik bilgilerinden sonra filmlerinin kontak baskılarını gerçekleştirecekler…

  KARANLIK ODA ATÖLYESİ ÜCRETLENDİRMESİ VE KAYIT

  Erdem Aydın ile Siyah Beyaz Karanlık Oda Atölyesi ücreti 550 TL'dir. Ücrete teorik eğitimleri, uygulama çalışmalarında danışmanlık, Acıbadem Üniversitesi Sürekli Eğitim ve Gelişim Merkezi Onaylı Katılım Belgesi dahildir. Bu atölyeye kayıt olmak için aşağıdaki hesap numarasına havale/EFT yapabilir yada ödeme butonuna tıklayarak kredi kartıyla ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. Ödemenizi yaptıktan sonra ödeme bilginizi bize iletişim bilgilerimizi kullanarak ulaştırmayı unutmayın.
  Garanti Bankası Moda Şubesi
  Murat PULAT adına
  IBAN: TR92 0006 2000 1240 0006 6866 92

  İletişim:
  📞02163465016
  📨[email protected]