menu
LIGHTROOM İLE FOTOĞRAF İŞLEME ATÖLYESİ
BİTTİ!
Tebrikleri! Dersimize kayıt olmak için gereken bütün adımları okudunuz. Hala kayıt olmadıysanız altta yeniden butonuna tıklayın ve adımları takip edip, ödemenizi gerçekleştirin.
  LIGHTROOM İLE FOTOĞRAF İŞLEME ATÖLYESİ

  (Acıbadem Üniversitesi Sürekli Eğitim ve Gelişim Merkezi Onaylı Katılım Belgesi)
  Hem amatörler hem de profesyoneller için olan bu atölyede, çektiğiniz yüksek sayıda RAW, JPEG, TIFF vb. fotoğrafları kaliteli işlemeyi, karşılaştırıp elemeyi, arşivlemeyi, katalog yapmayı ve yayına hazırlamayı, rahat ve anlaşılır bir fotoğraf işleme yazılımı kullanarak öğreneceksiniz.

  Arşiv ve Katalog (Dosya Türleri, Anahtar Kelimeler, EXIF), DNG (Digital Negative) Çevirimi, Non-Destructive Workflow nedir? Fotoğrafları Import etmek, Programın Modülleri (Library, Develop, Print, Web), temel görüntü? düzenlemeleri farklı fotoğraflar üzerinde uygulanarak anlatılacaktır.

  LIGHTROOM İLE FOTOĞRAF İŞLEME ATÖLYESİ TAKVİMİ

  Hafta İçi Dönemi
  Yeni Dönem Çok Yakında!
  Pazartesi 19.30-22.00,
  Toplam 2 hafta 5 saat
  Hafta Sonu Dönemi
  11 Ocak 2020
  Cumartesi 14.00-19.00,
  Toplam 1 gün 5 saat

  (*) Lightroom Atölyesi eğitmenliğini Murat PULAT yapacaktır.

  LIGHTROOM İLE FOTOĞRAF İŞLEME ATÖLYESİ PROGRAMI

  Programın kullanım alanları Lightroom’un Photoshop’tan farkı nedir?
  Lightroom da Kütüphane oluşturmak: Arşiv ve Katalog (Dosya türleri, Anahtar Kelimeler, EXIF) Non-Destructive Workflow nedir?
  Basit Ayarlar: Basic Menu (WB Beyaz Ayarı-Poz Telafisi-Exposure- Shadows- Highlights-Clarity-Dehaze), Tone Curve ile Çalışmak, HSL Ayarları, Split Toning, Detaylarda Düzeltme-Details (noise sharpen vs)
  Lens Düzeltmeleri (Lens Corrections Perspectif Düzeltme (transform)
  Fotoğrafa efekt ugulamak- effects, Renk düzenlemesi Ve kalibrasyon -Calibration, Lightroom’a Preset eklemek ve presetler ile çalışmak
  Lightroom’a harici uygulamalar eklemek (nik software vb) ve bunlar ile çalışmak. Lightroom’dan export etmek
  Katılımcıların bu atölyeye kendi bilgisayarları ile katılmaları ve bilgisayarlarında Lightroom programının bir versiyonunun yüklenmiş olması gerekmektedir.

  LIGHTROOM ATÖLYESİ ÜCRETLENDİRMESİ VE KAYIT

  Lightroom ile Fotoğraf İşleme Atölyesi ücreti 500 TL'dir. Ücrete teorik eğitimleri, uygulama çalışmalarında danışmanlık, Acıbadem Üniversitesi Sürekli Eğitim ve Gelişim Merkezi Onaylı Katılım Belgesi dahildir. Bu atölyeye kayıt olmak için aşağıdaki hesap numarasına havale/EFT yapabilir yada ödeme butonuna tıklayarak kredi kartıyla ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. Ödemenizi yaptıktan sonra ödeme bilginizi bize iletişim bilgilerimizi kullanarak ulaştırmayı unutmayın.
  Garanti Bankası Moda Şubesi
  Murat PULAT adına
  IBAN: TR92 0006 2000 1240 0006 6866 92

  İletişim:
  📞02163465016
  📨[email protected]