menu
MAKRO-DETAY FOTOĞRAFÇILIĞI
BİTTİ!
Tebrikleri! Dersimize kayıt olmak için gereken bütün adımları okudunuz. Hala kayıt olmadıysanız altta yeniden butonuna tıklayın ve adımları takip edip, ödemenizi gerçekleştirin.
  MAKRO-DETAY FOTOĞRAFÇILIĞI

  (Acıbadem Üniversitesi Sürekli Eğitim ve Gelişim Merkezi Onaylı Katılım Belgesi)
  Tanıtım fotoğrafçılarından doğa fotoğrafçılarına kadar herkesin kullandığı bu tekniğin etkileyici özelliği gözle görülemeyen ya da zor seçilen ayrıntıların kolay görülebilecek şekilde büyülterek yeniden sunulmasıdır. Bu yakın çekim ile büyültülerek girilen, bizlerin çıplak gözle göremediğimiz başka bir dünya “küçüklerin dünyası”dır.

  MAKRO-DETAY FOTOĞRAFÇILIĞI ATÖLYESİ TAKVİMİ

  Yeni Dönem Yakında Açıklanacaktır!
  Cumartesi 19.30-22.00,
  Toplam1 gün 5 saat

  MAKRO-DETAY FOTOĞRAFÇILIĞI ATÖLYESİ PROGRAMI

  Saat 15.00-16.30 / Teorik Bölüm
  Bu ilk oturumda "makro fotoğraf ekipmanları (objektifler, körükler, tüpler, filtreler), sehpa kullanımı, yansıtıcı ve flaş ile ışık kontrolü, kompozisyon, makro fotoğraflarda arka plan ve alan derinliği" konularını kapsayan teorik bir ders yapılacak.
  Programın bu bölümünde danışman Cenk GENÇDİŞ'in yapacağı sunumda örnek fotoğraflar üzerinden "makro fotoğrafında dikkat edilecekler" başlıklı konu da işlenecek.
  Saat 17.00-20.00/ Pratik Uygulama
  Katılımcılar sınıfta hazırlanacak olan farklı çekim platformlarında aydınlatma ve ışık etkilerini inceleyecek ve kalem, biblo, saat, CD, yaprak, misket, çiçek vb konuların fotoğraflarını çekecekler. Bu çalışmalarda aydınlatma, arka plan kontrolü, çekim zamanlaması, kompozisyon kriterleri,objeler üzerinde ışık kontrolü, alan derinliğinin farklı aralıklarda kullanılması, kompozisyon konularında çalışmalar yapılacak.

  MAKRO-DETAY FOTOĞRAFÇILIĞI ATÖLYESİ ÜCRETLENDİRMESİ VE KAYIT

  Fotoğrafın Görsel Ögeleri Atölyesi ücreti 350TL'dir. Ücrete teorik eğitimler, uygulama çalışmalarında danışmanlık, Acıbadem Üniversitesi Sürekli Eğitim ve Gelişim Merkezi Onaylı Katılım Belgesi dahildir. Bu atölyeye kayıt olmak için aşağıdaki hesap numarasına havale/EFT yapabilir yada ödeme butonuna tıklayarak kredi kartıyla ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. Ödemenizi yaptıktan sonra ödeme bilginizi bize iletişim bilgilerimizi kullanarak ulaştırmayı unutmayın.
  Garanti Bankası Moda Şubesi
  Murat PULAT adına
  IBAN: TR92 0006 2000 1240 0006 6866 92

  İletişim:
  📞02163465016
  📨[email protected]