menu
RAW İŞLEME ATÖLYESİ
BİTTİ!
Tebrikleri! Dersimize kayıt olmak için gereken bütün adımları okudunuz. Hala kayıt olmadıysanız altta yeniden butonuna tıklayın ve adımları takip edip, ödemenizi gerçekleştirin.
  RAW İŞLEME ATÖLYESİ

  (Acıbadem Üniversitesi Sürekli Eğitim ve Gelişim Merkezi Onaylı Katılım Belgesi)
  Dijital Negatif olarak da bilinen RAW formatı profesyonel fotoğrafçıların en çok kullandıkları dosya formatıdır. Bunun sebebi ise RAW formatının çekimden sonra görüntü işleme programlarıyla yapılacak olan düzeltme ve müdahalelere en çok imkân veren dosya formatı olmasıdır. RAW formatında çektiğiniz fotoğraflarınıza, poz ayarından “White Balance” düzeltmelerine, keskinliklerinin artırılmasından, “Noise” azaltılmasına kadar her türlü müdahaleyi yapabilirsiniz.

  RAW ile Çalışmak, RAW formatıyla çalışırken en iyi sonuçları almanız ve RAW işleme editörlerinin tüm menülerini sırasıyla kullanmayı öğrenmenize yardımcı oluyor. Atölyenin sonunda fotoğrafçılığınızı amatörlükten profesyonelliğe bir adım daha taşımış olmanız hedefleniyor.

  RAW İŞLEME ATÖLYESİ TAKVİMİ

  Hafta İçi Dönemi
  Yeni Dönem Yakında Açıklanacaktır!
  Pazartesi 19.30-22.00,
  Toplam 2 hafta 5 saat
  Hafta Sonu Dönemi
  20 Ekim 2019
  Pazar 14.00-19.00,
  Toplam 1 gün 5 saat

  (*) RAW İşleme Atölyesi eğitmenliğini Murat PULAT yapacaktır.

  RAW İŞLEME ATÖLYESİ PROGRAMI

  Raw nedir? Neden Tercih Edilir? Örnekleriyle Diğer Dosya Formatlarıyla Karşılaştırılması. Raw Çekimi, Raw Editörleriyle Çalışmak. Basic, Tone Curve, Detail, Split Toning, Lens Correction, keskinlik ve gürültü azaltma, renk, bölgesel ayarlar.
  Katılımcıların bu atölyeye kendi bilgisayarları ile katılmaları ve bilgisayarlarında Photoshop programının bir versiyonunun yüklenmiş olması gerekmektedir.

  RAW İŞLEME ATÖLYESİ ÜCRETLENDİRMESİ VE KAYIT

  Murat PULAT ile RAW Fotoğraf İşleme Atölyesi ücreti 400 TL'dir. Ücrete teorik eğitimleri, uygulama çalışmalarında danışmanlık, Acıbadem Üniversitesi Sürekli Eğitim ve Gelişim Merkezi Onaylı Katılım Belgesi dahildir. Bu atölyeye kayıt olmak için aşağıdaki hesap numarasına havale/EFT yapabilir yada ödeme butonuna tıklayarak kredi kartıyla ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. Ödemenizi yaptıktan sonra ödeme bilginizi bize iletişim bilgilerimizi kullanarak ulaştırmayı unutmayın.
  Garanti Bankası Moda Şubesi
  Murat PULAT adına
  IBAN: TR92 0006 2000 1240 0006 6866 92

  İletişim:
  📞02163465016
  📨[email protected]