menu
UZUN POZLAMA VE ND FİLTRE KULLANIMI ATÖLYESİ
BİTTİ!
Tebrikleri! Dersimize kayıt olmak için gereken bütün adımları okudunuz. Hala kayıt olmadıysanız altta yeniden butonuna tıklayın ve adımları takip edip, ödemenizi gerçekleştirin.
  UZUN POZLAMA VE ND FİLTRE KULLANIMI ATÖLYESİ

  (Acıbadem Üniversitesi Sürekli Eğitim ve Gelişim Merkezi Onaylı Katılım Belgesi)
  Bu bir günlük atölye programı katılımcıların ışık ve pozlama hakkında çok geniş bir bilgi dağarcığına sahip olmasını sağlayacak.
  Uzun pozlama yapmanın yöntemleri, uzun pozlamanın görsel etkileri, fotoğrafta hız ve hareket duygusunu vurgulama teknikleri, tripod kullanımı gün boyunca konuşulacak ve denenecek başlıklar olacak.

  UZUN POZLAMA VE ND FİLTRE KULLANIMI ATÖLYESİ TAKVİMİ

  Yeni Dönem Yakında Duyurulacaktır!
  Cumartesi 14.30-20.00,
  Toplam1 gün 6 saat

  (*) Fotoğrafın Görsel Öğeleri atölyesi eğitmenliğini Cenk GENÇDİŞ yapacaktır.

  UZUN POZLAMA VE ND FİLTRE KULLANIMI ATÖLYESİ PROGRAMI

  Saat 14.00-16.00 / Teorik Bölüm
  Katılımcılar Fototrek & İstanbul Hatırası Fotoğraf Merkezi'nde bir araya gelecekler ve enstantane - diyafram ilişkisi, ISO'nun görselliğe etkisi, uzun pozlama ve görsel etkisi, tripodlar ve kullanımları, uzaktan kumanda ve WI-FI özelliği kullanımı başlıklarında özel olarak hazırlanan ders sunumu eşliğinde bir ders işleyecekler.
  Saat 16.30-20.00/ Pratik Uygulama
  Katılımcılar teorik dersin ardından Moda Sahili - Kadıköy'e gidecekler ve burada 3,5-4 saatlik bir çekim çalışması gerçekleştirecekler. Bu çalışmada konuya karar vermek, doğru hareketi seçmek, makine ve tripod kurulumu, farklı uzun pozlama çekim teknikleri başlıklarını içeren 4-5 farklı çekim yapacaklar.
  Tavsiye edilen ekipman
  Uzun pozlama izin veren bir fotoğraf makinesi (B-BULB- konumu bulunan)
  Tripod
  Uzaktan kumanda (varsa)
  (WI-FI özelliği bulunan bir makine de aynı işi görecektir)
  Polarize filtre (varsa)
  ND (yoğunluk) Filtre (varsa)

  UZUN POZLAMA VE ND FİLTRE ATÖLYESİ ÜCRETLENDİRMESİ VE KAYIT

  Uzun Pozlama ve ND Filtre Kullanımı Atölyesi ücreti 350 TL'dir. Ücrete teorik eğitimleri, uygulama çalışmalarında danışmanlık, Acıbadem Üniversitesi Sürekli Eğitim ve Gelişim Merkezi Onaylı Katılım Belgesi dahildir. Bu atölyeye kayıt olmak için aşağıdaki hesap numarasına havale/EFT yapabilir yada ödeme butonuna tıklayarak kredi kartıyla ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. Ödemenizi yaptıktan sonra ödeme bilginizi bize iletişim bilgilerimizi kullanarak ulaştırmayı unutmayın.
  Garanti Bankası Moda Şubesi
  Murat PULAT adına
  IBAN: TR92 0006 2000 1240 0006 6866 92

  İletişim:
  📞02163465016
  📨[email protected]