menu
KONSER FOTOĞRAFÇILIĞI ATÖLYESİ
BİTTİ!
Tebrikleri! Dersimize kayıt olmak için gereken bütün adımları okudunuz. Hala kayıt olmadıysanız altta yeniden butonuna tıklayın ve adımları takip edip, ödemenizi gerçekleştirin.
  KONSER FOTOĞRAFÇILIĞI ATÖLYESİ

  (Acıbadem Üniversitesi Sürekli Eğitim ve Gelişim Merkezi Onaylı Katılım Belgesi)
  Hayranı olduğunuz sanatçıyı sahnede izlemek ne kadar keyifliyse, onu sahnede fotoğraflamak da bir o kadar zordur. Fototrek & İstanbul Hatırası Fotoğraf Merkezi bünyesinde gerçekleştirilen Konser Fotoğrafçılığı programı konser çekimi ile birlikte uygulamalı olarak gerçekleştiriliyor. İstanbul’un gözde mekânlarından biri olan Jolly Joker Vadistanbul’un katkılarıyla düzenlenen çekim programı teorik ders, konser çekimi ve değerlendirme oturumlarıyla birlikte 2 günde tamamlanıyor.

  Konser fotoğrafçılığı için gerekli olan teknik konuların ayrıntılı olarak işlendiği ve uygulandığı programda çarpıcı fotoğraflar için gereken biçim bilgisi işleniyor. Bu atölye çalışması 3 katılımcı ile sınırlıdır.

  KONSER FOTOĞRAFÇILIĞI ATÖLYESİ TAKVİMİ

  Hafta Sonu Dönemi
  17 ve 21 Ocak (Cuma Ve Salı günü)
  Toplam 2 gün 7saat

  (*) Konser Fotoğrafçılığı atölyesi eğitmenliğini Seda AÇIKOĞLU yapacaktır.

  KONSER FOTOĞRAFÇILIĞI ATÖLYESİ PROGRAMI

  Çekim Günü
  Katılımcılar akşam atölye danışmanı Seda AÇIKOĞLU’yla bir araya gelecekler. Burada ışık ölçüm yöntemleri, doğru pozlama, diyafram, enstantane ve ISO tercihleri, beyaz ayarı, çekim modları, objektif seçimi, netleme seçenekleri, kompozisyon ve biçim başlıklarında yaklaşık 2 saatlik teorik bir ders işleyecekler.
  Sahne hazırlıkları sırasında ilk denemeleri yapacak olan katılımcılar konser ile birlikte sanatçı, sahne, izleyici-sahne, atmosfer gibi başlıklarda çekimler gerçekleştirecekler. Saat 23.00 civarında başlayacak olan konser yaklaşık 2 saat sürecek. Çekim çalışması konserin bitişiyle son bulacak.

  Fotoğraf Değerlendirme Günü
  Katılımcılar saat 19.30’da Fototrek & İstanbul Hatırası Fotoğraf Merkezi’nde bir araya gelecekler. Yaptıkları çekimlerden seçtikleri fotoğrafları getirecek olan katılımcıların çalışmaları danışmanımız tarafından değerlendirilecek. Konserde çekilen fotoğraflar üzerinden fotoğraf seçimi ve temel fotoğraf işleme teknikleri ile ilgili değerlendirmeler yapılacaktır.

  KONSER FOTOĞRAFÇILIĞI ATÖLYESİ ÜCRETLENDİRMESİ VE KAYIT

  Seda Açıkoğlu ile Konser Fotoğrafçılığı Atölyesi ücreti 500 TL'dir. Ücrete teorik eğitimler, uygulama çalışmalarında danışmanlık, Acıbadem Üniversitesi Sürekli Eğitim ve Gelişim Merkezi Onaylı Katılım Belgesi dahildir. .Bu atölyeye kayıt olmak için aşağıdaki hesap numarasına havale/EFT yapabilir yada ödeme butonuna tıklayarak kredi kartıyla ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. Ödemenizi yaptıktan sonra ödeme bilginizi bize iletişim bilgilerimizi kullanarak ulaştırmayı unutmayın.
  Garanti Bankası Moda Şubesi
  Murat PULAT adına
  IBAN: TR92 0006 2000 1240 0006 6866 92

  İletişim:
  📞02163465016
  📨[email protected]