menu
STÜDYO-ÜRÜN ÇEKİM ATÖLYESİ
BİTTİ!
Tebrikleri! Dersimize kayıt olmak için gereken bütün adımları okudunuz. Hala kayıt olmadıysanız altta yeniden butonuna tıklayın ve adımları takip edip, ödemenizi gerçekleştirin.
  STÜDYO-ÜRÜN ÇEKİM ATÖLYESİ

  (Acıbadem Üniversitesi Sürekli Eğitim ve Gelişim Merkezi Onaylı Katılım Belgesi)
  Tüm profesyonel fotoğrafçılar stüdyo ortamında portre, still life ya da ürün fotoğrafları çekmiştir. Çeşitli özellikteki flaşlara hâkim olmak ışık üzerindeki kontrolün fotoğrafçıda olmasını sağlar. Özel olarak hazırlanan stüdyomuzda farklı güçlerdeki flaşları ve aksesuarları kullanarak profesyonelliğe ilk adımı atacaksınız.
  Paraflaşlar, flaş aksesuarları, flaşmetre kullanımı, still life masası kurulması, farklı ürünlerin çekimleri, parlak objelerin çekimi, cam, metal vb ürünlerin çekimlerinde dikkat edilecekler atölye konularını oluşturuyor.
  Özel sunumların izlenmesinin ardından tüm başlıklarda çekimler yapılıyor. Katılımcıların fotoğraf makineleri ile atölyeye katılmaları tavsiye ediliyor.

  STÜDYO-ÜRÜN ÇEKİM ATÖLYESİ TAKVİMİ

  Hafta Sonu Dönemi
  Yeni Dönem Yakında Açıklanacaktır!
  Pazar 12.00-19.00
  Toplam 1 gün 7saat

  (*) Stüdyo-Ürün atölyesi eğitmenliğini Murat PULAT yapacaktır.

  STÜDYO-ÜRÜN ÇEKİM ATÖLYESİ PROGRAMI

  Atölye Programı
  Saat 12.00-14.00
  Stüdyo Fotoğrafçılığının Kapsamı ve Amacı-Ekipmanlar-Işık Kaynakları-Sürekli Işık Kaynakları- Paraflaşlar Aksesuarlar ve Yardımcı Malzemeler: Standart Tas-Soft Box-Şemsiye-Kapaklı Reflektör-Renk Filtreleri -Reflektörler – Diffüzörler-Fon-Still Life Masası-Ürün Çadırı
  Saat 14.30-19.00
  1.Çekim: Düz bir kutu çekimi ile ışık ve etkilerinin kontrolü. Yapılacak çekim çalışmasında ışık ölçümü, paraflaş aksesuarlarının etkileri incelenecek.
  2.Çekim: Oyuncak araba çekimi. Bu çekim çalışmasında ışık parlamaları, yansımalar, renk-gölge kontrolü incelenecek.
  3.Çekim: Şeffaf objelerin çekimi. Bu çekim çalışmasında ışığın yönü ve konuyu vurgulaması üzerine çalışmalar yapılacak

  STÜDYO-ÜRÜN ÇEKİM ATÖLYESİ ÜCRETLENDİRMESİ VE KAYIT

  Stüdyo Fotoğrafçılığı Atölyesi: Ürün Çekimi ücreti 500 TL'dir. Ücrete teorik eğitimler, uygulama çalışmalarında danışmanlık, stüdyo ekipmanı kullanımı, Acıbadem Üniversitesi Sürekli Eğitim ve Gelişim Merkezi Onaylı Katılım Belgesi dahildir.Bu atölyeye kayıt olmak için aşağıdaki hesap numarasına havale/EFT yapabilir yada ödeme butonuna tıklayarak kredi kartıyla ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. Ödemenizi yaptıktan sonra ödeme bilginizi bize iletişim bilgilerimizi kullanarak ulaştırmayı unutmayın.
  Garanti Bankası Moda Şubesi
  Murat PULAT adına
  IBAN: TR92 0006 2000 1240 0006 6866 92

  İletişim:
  📞02163465016
  📨[email protected]