menu
HOLİ FESTİVALİNDE HİNDİSTAN
BİTTİ!
Tebrikleri! Bu fotoğraf yolculuğuna kayıt olmak için gereken bütün adımları okudunuz. Hala kayıt olmadıysanız altta yeniden butonuna tıklayın ve adımları takip edin ve [email protected] a mail atın!
  HOLİ FESTİVALİNDE HİNDİSTAN

  SEYAHAT TARİHİ
  06-15 Mart 2020

  Yolumuz renkler, dinler, festivaller diyarı, dünyanın en büyük demokrasisini yaşatan Hindistan'a...
  Üstelik en renkli festivallerden Holi için yollardayız... Bu yolculuğu daha önce İran, Pakistan, Hindistan, Nepal, Tibet, Suriye, Küba, Meksika, Guatemala, Etiyopya gibi ülkelere yüze yakın fotoğraf yolculuğu düzenlemiş olan Cenk GENÇDİŞ ile gerçekleştireceğiz.
  Seyahat Rotasında; Delhi (Birla Mandir, Sikh Tapınakları, Chandi Chowk, Raj Ghat), Jaipur (Şehir Sarayı, Hawa Mahal, Jantar Mantar, Amber Kalesi, Holi Festivali), Agra (Fatehpur Sikri, Taj Mahal, Agra Kalesi, Mehtap Bagh), Varanasi (Ganj Nehri, Aarti törenleri, Sarnath, tapınaklar) gibi Hindistan'ın fotografik olarak en güçlü parkurları bulunuyor.

  HOLİ FESTİVALİNDE HİNDİSTAN DETAYLAR

  ÜCRETE DAHİL OLANLAR
  * 2 Gece Delhi, 3 gece Jaipur, 1 gece Agra, 2 gece Varanasi konaklama * Kahvaltı ve akşam yemekleri * Jaipur-Varanasi ve Varanasi-Delhi uçak biletleri * Ara ulaşımlar (özel minibüs ile) * Rehberlik * Fotoğraf danışmanlığı * Holi Festivali için kıyafetler * Varanasi'de 2 kez kayıkla gezi * Varanasi'de Ganj'a rikşo ile ulaşım * Delhi’de rikşo turu * Jaipur'da fillerle kaleye çıkış * Müze ve ören yeri giriş ücretleri * Seyahat sigortası
  ÜCRETE DAHİL OLMAYANLAR; * THY ile İstanbul–Delhi–İstanbul uçuşu * Öğle yemekleri, içecekler * Otel ekstraları, kişisel masraflar * Hindistan vizesi (İstanbul'dan alacağız) * Yurtdışı çıkış harcı * Bahşişler * Kişisel tercihe dayalı turlar + masrafları

  HOLİ FESTİVALİNDE HİNDİSTAN ÜCRET BİLGİSİ

  SEYAHAT TARİHİ
  06-15 Mart 2020

  Seyahat ücret ve detayları için lütfen;
  [email protected] adresine bir mail gönderin!

  Seyahatlerimiz Latmos Travel (Tursab Belge No 7192) tarafından düzenlenmektedir. Bu seyahatimizde rehberlik / danışmanlığı Cenk GENÇDİŞ yapmaktadır.

  İletişim:
  📞02163465016
  📨[email protected]