menu
DİJİTAL MAKİNE KULLANIMI SEMİNERİ (1 GÜNLÜK SEMİNER)
BİTTİ!
Tebrikleri! Dersimize kayıt olmak için gereken bütün adımları okudunuz. Hala kayıt olmadıysanız altta yeniden butonuna tıklayın ve adımları takip edip, ödemenizi gerçekleştirin.
  DİJİTAL MAKİNE KULLANIMI SEMİNERİ

  (Acıbadem Üniversitesi Sürekli Eğitim ve Gelişim Merkezi Onaylı Katılım Belgeli)
  Etkili fotoğraflar çekebilmemizin ilk şartı fotoğraf makinemizi çok iyi tanımaktır. Fotoğrafçının adeta "gözü" olan makinemizi kullanmayı tam anlamıyla başarmadan iyi fotoğraflar çekmek hayal olur.Günümüzün fotoğraf makineleri ise neredeyse en teknoloji meraklısı kullanıcıların bile kafasını karıştıracak düğmeler ve tuşlarla doludur. Teknik ayarların kolaylaştırmak amacıyla olan bu düğmeler ilk zamanlar çok karışık gelmektedir.
  Sahip olduğunuz makineyi tüm detayları ile öğrenebileceğiniz bu program sayesinde fotoğraf yoluyla anlatmak istediğiniz pek çok konuyu teknolojinin size verdiği imkanları en verimli haliyle kullanarak bir anlatım dili oluşturabileceksiniz.

  DİJİTAL MAKİNE KULLANIMI SEMİNERİ TAKVİMİ

  04 Ocak 2020
  Cumartesi 12.00-18.00
  Toplam 1gün 6 Saat

  (*) Bu seminer programının eğitmenliğini Cenk GENÇDİŞ ve Murat PULAT yapacaklardır.

  DİJİTAL MAKİNE KULLANIMI SEMİNERİ PROGRAMI

  6 saatlik bu programda JPEG-RAW ayarları, Kullanım Konumları Seçme Düğmesi, ISO, Beyaz Ayarı, AF Sistemleri, Netlik Noktası Seçimleri, Işık Ölçüm Sistemleri, Motor Modu ve GÖrüntü Kalitesini arttıracak ayarlar örnek fotoğraflar ve basit denemelerle işlenmektedir.
  Sahip olduğunuz makineyi tüm detayları ile öğrenebileceğiniz bu program sayesinde fotograf yoluyla anlatmak istediğiniz pek çok konuyu teknolojinin size verdiği imkanları en verimli haliyle kullanarak bir anlatım dili oluşturabileceksiniz.

  (*)
  Bu eğitime katılmak için temel fotograf bilgilerinizin olması gerekmektedir. Bu eğitim yukarıda belirtilen markaların tüm modelleri için ortak verilmektedir. Eğitime fotograf makineniz ile katılmanız önemlidir.Not: Bu eğitime katılmak için temel fotoğraf bilgilerinizin olması gerekmektedir. Bu eğitim yukarıda belirtilen markaların tüm modelleri için ortak verilmektedir. Eğitime fotoğraf makineniz ile katılmanız önemlidir.


  DİJİTAL MAKİNE KULLANIMI SEMİNERİ ÜCRETLENDİRMESİ

  Toplam ücret 250₺'dir ve bu ücrete makine ayarları notları, Acıbadem Üniversitesi Sürekli Eğitim ve Gelişim Merkezi Onaylı Katılım Belgesi dahildir. Seminere kayıt olmak için aşağıdaki hesap numarasına havale/EFT yapabilir yada ödeme butonuna tıklayarak kredi kartıyla ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. Ödemenizi yaptıktan sonra ödeme bilginizi bize iletişim bilgilerimizi kullanarak ulaştırmayı unutmayın.
  Garanti Bankası Moda Şubesi
  Murat PULAT adına
  IBAN: TR92 0006 2000 1240 0006 6866 92

  İletişim:
  📞02163465016
  📨[email protected]