menu
ETKİLİ FOTOĞRAFLAR İÇİN KOMPOZİSYON ATÖLYESİ
BİTTİ!
Tebrikleri! Dersimize kayıt olmak için gereken bütün adımları okudunuz. Hala kayıt olmadıysanız altta yeniden butonuna tıklayın ve adımları takip edip, ödemenizi gerçekleştirin.
  KOMPOZİSYON ATÖLYESİ

  (Acıbadem Üniversitesi Sürekli Eğitim ve Gelişim Merkezi Onaylı Katılım Belgeli)
  Her sanat eseri bir düşünce anlatır, bunu bir biçimde anlatır, bir tekniğe yaslanır, bir özgünlük taşır. Bir fotoğrafın etkili olabilmesi için teknik, biçim, içerik, anlatım ve duygu yönlerinden sorunsuz olması gerekmektedir. Fotoğraf eğitimi, fotoğraf kursu düzenlenen pek çok kurumda fotoğraf sanatının teknik yönleri detaylarıyla anlatılmaktadır. Ancak biçim başlığında sadece örnek fotoğraflar üzerinden işlenen bir oturum gerçekleştirilmektedir.

  Etkili Fotoğraflar İçin Kompozisyon aynı isimli kitabının da yazarı olan Cenk GENÇDİŞ ile 4 hafta süren, film gösterimleri, albüm incelemeleri, keyifli ve verimli fotoğraf çalışmalarını içeren özel bir fotoğraf atölyesidir. Bu atölye çalışmasında konuyu seçmekten, bakış açısına, fotografik anlatımı oluşturacak ayrıntılardan, sembolleri kullanmaya birçok görsel öğenin bir arada nasıl kullanılacağı konuşulur.

  KOMPOZİSYON ATÖLYESİ TAKVİMİ

  Yeni dönem yakında açıklanacaktır!
  Cuma günleri, 19.30-22.00, toplam 4 hafta

  KOMPOZİSYON ATÖLYESİ PROGRAMI

  1.Hafta:
  Dünyadan ve Türkiye'den önemli fotoğrafçıların albümlerini incelenmesi
  Fotografik Yaklaşım
  Aktif-Pasif Düzenleme
  2.Hafta:
  Belirginlik, Sadelik, Grafik-Ritim-Doku, Uyum-Konrast
  3.Hafta:
  Işık Kullanımı, Alan Derinliği, Denge, Altın Oran, Renk Kullanımı, Boyut
  4.Hafta:
  Çerçeve Kullanmak, Açık-Kapalı Kompozisyon, Yatay-Dikey Kadraj, Yaşam Öğesi, Kompozisyonda Alternatif Yaklaşımlar
  (*) Bu seminer programının eğitmenliğini Cenk GENÇDİŞ yapacaktır.

  KOMPOZİSYON ATÖLYESİ ÜCRETLENDİRMESİ

  Toplam ücret 600₺'dir ve bu ücrete teorik eğitimler, Cenk GENÇDİŞ – Etkili Fotoğraflar İçin Kompozisyon kitabı, Acıbadem Üniversitesi Sürekli Eğitim ve Gelişim Merkezi Onaylı Katılım Belgesi dahildir. Seminere kayıt olmak için aşağıdaki hesap numarasına havale/EFT yapabilir yada ödeme butonuna tıklayarak kredi kartıyla ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. Ödemenizi yaptıktan sonra ödeme bilginizi bize iletişim bilgilerimizi kullanarak ulaştırmayı unutmayın.

  Garanti Bankası Moda Şubesi
  Murat PULAT adına
  IBAN: TR92 0006 2000 1240 0006 6866 92


  İletişim:
  📞02163465016
  📨[email protected]