Bafa Gölü | Fototrek & İstanbul Hatırası

Bafa Gölü Gezisi

Bafa Gölü Fotoğraf Gezisi

Bu Gezi Ne İle İlgili?

Ege Bölgesi, antik yerleşimleri, doğası ve dağ köylerinde süren geleneksel yaşamı ile Türkiye’nin önde gelen fotograf ve yürüyüş platolarından biridir. Ay Tanrıçası Selene’nin aşık olduğu yer Bafa Gölü, Romalılar için (M.Ö. 2. yüzyıl) Asya Başkenti Efes ve eski Rum evleri, ev yapımı şarapları ile ünlü Şirince, geleneklerini hala koruyan yörük köylerinden Çomakdağ..

Seyahatin Rotası Nedir?

Bu seyahatimizde İzmir’de Havaalanı’nda buluşuyor ve özel aracımızla 3 günlük programımızı tamamlıyor, tekrar İzmir’de yolculuğumuzu tamamlıyoruz. Şirince ve Efes Antik gezilerini tamamlayıp Bafa Gölü kıyısında Antik Herakleia Kenti üzerine kurulmuş olan Kapıkırı Köyü’ne geçiyoruz. Bafa Gölü’ndeki adalar, antik kentin tiyatrosu, akropolü ve eski kale yürüyüş ve fotoğraf rotalarımızı oluşturacak. Labranda Antik Kenti ve başı çiçekli rengarenk kıyafetli kadınları ve taş evleri ile bilinen Çomakdağ Köyü de gezeceğimiz noktalar arasında. Euromos Antik Kenti de fotoğraflayacağımız bir başka nokta olacak.

Eğitmen-Danışman Kimdir?

Bu seyahatimizi Türkiye ve dünyanın görsel olarak en güçlü rotalarında 300’den farklı fotoğraf yolculuğuna danışmanlık yapmış olan Cenk GENÇDİŞ ile gerçekleştireceğiz. Birçok gezi dergisinde de fotoğrafları yayınlanmış olan Cenk GENÇDİŞ, yolculuğa kayıt yaptırdığınız andan itibaren bilgilendirme mailleri ve toplantılarla sizi bu yolculuğa hazırlayacak. Seyahat sırasında zaman zaman hazırlanacak kurgu fotoğraflarla da karşılaşacağımız tüm fotoğraf konularına hazır olmanızı sağlayacak kişi de yine Cenk GENÇDİŞ olacak.
Amasra Yedigöller Gezisi

Katılımcı Sayısı ve Ön Koşullar Nedir?

Bu seyahatimiz 12 kişiyle sınırlıdır. Seyahatimiz fotoğraf ağırlıklı bir program olduğundan Temel Fotoğraf bilgilerinizin olması çok yararlı olacaktır. Ayrıca ışık ayarları yapılabilen bir fotoğraf makineniz, farklı konuları çekebileceğiniz objektifleriniz, tripodunuz, yedek piliniz ve hafıza kartlarınızın olması seyahatten daha fazla verim almanızı sağlayacaktır.

En Yakın Hangi Tarihte?

Yeni seyahat tarihi yakında açıklanacaktır.
Bu seyahatimiz Cuma-Cumartesi ve Pazar günlerini kapsayan 3 günlük bir programdır. İzmir’e Cuma sabah uçağı ile ulaşıyor, Pazar akşam 22.00’den sonraki uçuşlarla İzmir’den ayrılıyoruz.

Tursab Belgeniz Var mı?

Bu yolculuğumuz Latmos Travel (Tursab Belge No 7192) tarafından düzenlenmektedir.

Gezi Ücreti Neleri Kapsıyor ve Ödemeyi Nasıl Yapabilirim?

Bafa Gölü fotoğraf gezisi ücret bilgisi;

Ücrete dahil olanlar
İzmir Havaalanı – Şirince – Efes – Kapıkırı Köyü ara transferleri
Kapıkırı Köyü – Labranda – Çomakdağ – İzmir Havaalanı ara transferleri
2 gece Agora Pansiyonda konaklama
Agora Pansiyonda 2 kahvaltı, 2 akşam, 1 öğlen yemeği
Çomakdağ Köyü’nde öğlen yemeği
Rehberlik
Fotograf Danışmanlığı
Bafa Gölü’nde balıkçı sandallarıyla gezi
Seyahat Sağlık Sigortası
Ücrete dahil olmayanlar
İstanbul – İzmir – İstanbul uçak bileti
Şirince Köyü’nde kahvaltı
Kişisel harcamalar
Müze ve ören yeri giriş ücretleri
Yemeklerdeki içecekler
Bu geziye ön kayıt olmak için [email protected] adresine bir mail göndermeniz gerekmektedir. Atölye detaylarını ve ödeme bilgilerini Cenk Gençdiş size iletecektir.

Sorularım Var, Size Nasıl Ulaşabilirim?

Bize aşağıdaki eposta adresinden yada telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Size yardımcı olmaktan büyük mutluluk duyacağız.

İletişim:
📞02163465016
📨[email protected]

İletişim & Ön Kayıt Formu

işleminiz devam ediyor...

İstanbul Hatırası & Fototrek.
Fotoğraf Kursları + Reklam Hizmetleri
Adres

İstanbul Hatırası & Fototrek
Moda Cad Rıza Paşa Sok. No:21/1
İstanbul Anadolu 34710 TR
+902163465016
Sosyal Medya