Pamukkale | Fototrek & İstanbul Hatırası

Pamukkale Gezisi

Işıklı Gölü - Sagalassos - Salda
Pamukkale Fotoğraf Gezisi

Bu Gezi Ne İle İlgili?

Antik kentler ve göller arasında doğa fotoğrafçılığı, günbatımı, yıldız fotoğrafları, ND filtre ile uzun pozlama çalışmaları yapacağımız fotoğraf ile dolu bir hafta sonu…

Seyahatin Rotası Nedir?

Bu seyahatimizde Denizli Havaalanı’nda buluşuyor ve özel aracımızla tüm seyahatimizi gerçekleştiriyor, aynı noktada sonlandırıyoruz. Seyahat rotamızda “Yeraltındaki Pamukkale” Kaklık Mağarası, “Dünya Kültür Mirası” Pamukkale, “Antik Kent ve Tiyatrosuyla” Hierapolis, “Günbatımı, balıkçılar ve Yıldız Pozlamayla” Işıklı Gölü – Çivril, “Pisidya’nın birinci kenti” Sagalassos Antik Kenti ve “Dünya’daki Mars” Salda Gölü bulunuyor.

Eğitmen-Danışman Kimdir?

Bu seyahatimizi Türkiye ve dünyanın görsel olarak en güçlü rotalarında 300’den farklı fotoğraf yolculuğuna danışmanlık yapmış olan Cenk GENÇDİŞ ile gerçekleştireceğiz. Birçok gezi dergisinde de fotoğrafları yayınlanmış olan Cenk GENÇDİŞ, yolculuğa kayıt yaptırdığınız andan itibaren bilgilendirme mailleri ve toplantılarla sizi bu yolculuğa hazırlayacak. Seyahat sırasında zaman zaman hazırlanacak kurgu fotoğraflarla da karşılaşacağımız tüm fotoğraf konularına hazır olmanızı sağlayacak kişi de yine Cenk GENÇDİŞ olacak.
Amasra Yedigöller Gezisi

Katılımcı Sayısı ve Ön Koşullar Nedir?

Bu seyahatimiz 12 kişiyle sınırlıdır. Seyahatimiz fotoğraf ağırlıklı bir program olduğundan Temel Fotoğraf bilgilerinizin olması çok yararlı olacaktır. Ayrıca ışık ayarları yapılabilen bir fotoğraf makineniz, farklı konuları çekebileceğiniz objektifleriniz, tripodunuz, yedek piliniz ve hafıza kartlarınızın olması seyahatten daha fazla verim almanızı sağlayacaktır.

En Yakın Hangi Tarihte?

Yeni seyahat tarihi yakında açıklanacaktır.
Bu seyahatimiz Cumartesi ve Pazar günlerini kapsayan 2 günlük bir programdır. Denizli’ye Cumartesi sabah uçağı ile ulaşıyor, Pazar akşam 22.00’den sonraki uçuşlarla Denizli’den ayrılıyoruz

Tursab Belgeniz Var mı?

Bu yolculuğumuz Middle Earth Travel (Tursab Belge No A3242) tarafından düzenlenmektedir.

Gezi Ücreti Neleri Kapsıyor ve Ödemeyi Nasıl Yapabilirim?

Pamukkale-Işıklı Gölü - Sagalassos - Salda fotoğraf gezisi ücret bilgisi;
Ücrete dahil olanlar:
Cenk Gençdiş Fotoğraf Danışmanlığı
Uygulamalı fotoğraf atölyeleri
Profesyonel rehberlik hizmeti
1 gece konaklama
Programda belirtilen tüm yemekler ve alkolsüz içecekler
Tüm transferler
Seyahat Sağlık Sigortası
Ücrete dahil olmayanlar:
İstanbul – Denizli - İstanbul uçak biletleri
Kişisel harcamalar
Alkollü içecekler
Otel ekstraları
Müze ve ören yeri giriş ücretleri
Bu geziye ön kayıt olmak için [email protected] adresine bir mail göndermeniz gerekmektedir. Atölye detaylarını ve ödeme bilgilerini Cenk Gençdiş size iletecektir.

Sorularım Var, Size Nasıl Ulaşabilirim?

Bize aşağıdaki eposta adresinden yada telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Size yardımcı olmaktan büyük mutluluk duyacağız.

İletişim:
📞02163465016
📨[email protected]

İletişim & Ön Kayıt Formu

işleminiz devam ediyor...

İstanbul Hatırası & Fototrek.
Fotoğraf Kursları + Reklam Hizmetleri
Adres

İstanbul Hatırası & Fototrek
Moda Cad Rıza Paşa Sok. No:21/1
İstanbul Anadolu 34710 TR
+902163465016
Sosyal Medya