Harici Flaş Kullanımı | Fototrek & İstanbul Hatırası

Harici Flaş Kullanımı Atölyesi

murat pulat ile harici flaş kullanımı atölyesi

Bu Kurs Ne İle İlgili?

Işık, tüm fotoğraf derslerinde öğretildiği gibi, fotoğrafın temelidir. Temel fotoğraf seminerlerinde makinenizi nasıl kullanacağınızı, doğal ışıkta çekim yapmayı ve kompozisyonu öğrendiniz. Bu seminer sizin fotoğraf bilgilerinizi daha da ilerletip fotoğrafı çekmek yerine yapmayı öğrenmeniz için...Işık bilgisi size sadece gördüğünüz ile kalmayıp gördüğünüz pozu iyileştirme kabiliyeti sağlayacak. Bunun için tek ihtiyacınız makineniz ve bir harici flaş...

Bu Kursta Ne Öğreneceğim?

Işık nedir? Ne işe yarar? Neden önemlidir? Özellikleri nelerdir - Işığın özellikleri: Miktarı (Quantity) - Yönü (Direction) - Kontrast (sertlik - yumuşaklık) (Contrast) - Renk (Color) Işık özelliklerinin kullanımı. Hangi özellik neden olur, nasıl müdahale edilir.- Kafa flaşları ve ayarları - Flash ile ortam ışığı harmanlama (slow sync flash) ve dolgu flaşı - Yansıtma flash
Not: Bu atölyeden sonra harici flaşlarınız çok daha değer kazanacak ve fotoğraf çantanızın ayrılmaz bir parçası olacaktır.

Eğitmenim Kim?

Harici Flaş Kullanımı Atölyesi eğitmenliğini Murat PULAT yapacaktır.

Fotoğraf Makinem Yoksa?

Fotoğraf makinesi olmayan katılımcılar Fototrek & İstanbul Hatırası Fotoğraf Merkezi’nin makinelerini ve flaşlarını eğitim esnasında kullanabilirler.

En Yakın Hangi Tarihte?

Harici Flaş Kullanımı Atölyesi Takvimi
22 Mart 2020 Pazar
11.00-18.00, toplam 1 gün, 7 saat

Sertifika Alacak mıyım?

Fotoğraf Kurslarımız, Acıbadem Üniversitesi Sürekli Eğitim ve Gelişim Merkezi Onaylı Katılım Belgelidir.

Ders Ücreti Nedir ve Ödemeyi Nasıl Yapabilirim?

Harici Flaş Kullanımı Atölyesi ücreti 450 TL'dir. Ücrete teorik eğitim, uygulama çalışmalarında danışmanlık, Acıbadem Üniversitesi Sürekli Eğitim ve Gelişim Merkezi Onaylı Katılım Belgesi dahildir. Bu atölyeye kayıt olmak için aşağıdaki hesap numarasına havale/EFT yapabilir yada ödeme butonuna tıklayarak kredi kartıyla ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. Ödemenizi yaptıktan sonra ödeme bilginizi bize iletişim bilgilerimizi kullanarak ulaştırmayı unutmayın.
Garanti Bankası Moda Şubesi
Murat PULAT adına
IBAN: TR92 0006 2000 1240 0006 6866 92
Satın Al!

Sorularım Var, Size Nasıl Ulaşabilirim?

Bize aşağıdaki eposta adresinden yada telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Size yardımcı olmaktan büyük mutluluk duyacağız.

İletişim:
📞02163465016
📨[email protected]

İletişim & Ön Kayıt Formu

işleminiz devam ediyor...

İstanbul Hatırası & Fototrek.
Fotoğraf Kursları + Reklam Hizmetleri
Adres

İstanbul Hatırası & Fototrek
Moda Cad Rıza Paşa Sok. No:21/1
İstanbul Anadolu 34710 TR
+902163465016
Sosyal Medya