Nepal | Fototrek & İstanbul Hatırası

Tanrılar Diyarı Nepal

07-16 Mayıs 2020

Cenk Gençdiş ile tanrılar diyarı Nepal fotoğraf gezisi

Bu Gezi Ne İle İlgili?

Tapınaklar, ayinler, 8000 metrelik zirveler ve dağ köyleri arasında Cenk GENÇDİŞ ile unutulmaz bir fotoğraf yolculuğuna hazırlanın !
“Dili, dini, yaşantısı bunca farklı olan Nepal gibi bir ülkeye girdiyseniz gözleriniz dört bir yanı sürekli tarar, her yeni gördüğü şeye şaşar, bir hareketten diğerine inanılmaz bir hızla geçer, o yeni şeye şaşması bitmeden bir başkası onun yerini alır… Bindiğiniz taksinin, minibüsün, otobüsün koltuğuna, penceresine sığamaz olur, bir an önce kendinizi o izlediğiniz sokaklara atmak istersiniz…”

Seyahatin Rotası Nedir?

Seyahat rotasında…Kathmandu (Durbar Meydanı, Thamel, Maymun Tapınağı, Boudhanath, Pashupathinath), Patan (Kokhana, Bungamati, Durbar Meydanı), Bhaktapur (Durbar Meydanı, Taumadhi Meydanı, Dattatreya Meydanı, çanak çömlekçiler), Dhulikel, Nagarkot, Pokhara (Phewa Gölü, Machapuchare Dağı, Sarangkot) gibi Nepal’in fotografik olarak en güçlü parkurları bulunuyor.

Eğitmen-Danışman Kimdir?

Bu seyahatimizi Türkiye ve dünyanın görsel olarak en güçlü rotalarında 300’den farklı fotoğraf yolculuğuna danışmanlık yapmış olan Cenk GENÇDİŞ ile gerçekleştireceğiz. Birçok gezi dergisinde de fotoğrafları yayınlanmış olan Cenk GENÇDİŞ, yolculuğa kayıt yaptırdığınız andan itibaren bilgilendirme mailleri ve toplantılarla sizi bu yolculuğa hazırlayacak. Seyahat sırasında zaman zaman hazırlanacak kurgu fotoğraflarla da karşılaşacağımız tüm fotoğraf konularına hazır olmanızı sağlayacak kişi de yine Cenk GENÇDİŞ olacak.
Amasra Yedigöller Gezisi

Katılımcı Sayısı ve Ön Koşullar Nedir?

Bu seyahatimiz 7 kişiyle sınırlıdır. Seyahatimiz fotoğraf ağırlıklı bir program olduğundan Temel Fotoğraf bilgilerinizin olması çok yararlı olacaktır. Ayrıca ışık ayarları yapılabilen bir fotoğraf makineniz, farklı konuları çekebileceğiniz objektifleriniz, tripodunuz, yedek piliniz ve hafıza kartlarınızın olması seyahatten daha fazla verim almanızı sağlayacaktır.

En Yakın Hangi Tarihte?

Tanrılar Diyarı Nepal’e yapacağımız bu fotoğraf yolculuğunda gezi ve fotoğraf çalışması yapabileceğimiz verimli bir takvim hazırladık. 07 Mayıs 2020 Perşembe uçuşu ile yolculuğumuz başlayacak. Dönüş biletinizi 16 Mayıs 2020 Cumartesi gününe almanız gerekiyor.

Tursab Belgeniz Var mı?

Seyahatlerimiz Latmos Travel (Tursab Belge No 7192) tarafından düzenlenmektedir.

Gezi Ücreti Neleri Kapsıyor ve Ödemeyi Nasıl Yapabilirim?

Ücrete dahil olanlar; 4 Gece Kathmandu, 1 Gece Bhaktapur, 1 Gece Nagarkot, 2 gece Pokhara konaklama, kahvaltı ve akşam yemekleri, ara ulaşımlar (özel minibüs ile), rehberlik, fotoğraf danışmanlığı, seyahat sigortası.
Ücrete dahil olmayanlar; THY ile İstanbul–Kathmandu–İstanbul uçuşu, öğle yemekleri, içecekler, otel ekstraları, kişisel masraflar, Nepal vizesi (ülkeye girişte alacağız), yurtdışı çıkış harcı, bahşişler, kişisel tercihe dayalı turlar + masrafları, müze ve ören yeri giriş ücretleri.
Seyahat ücret ve detayları için lütfen;
[email protected] adresine eposta gönderin!

Sorularım Var, Size Nasıl Ulaşabilirim?

Bize aşağıdaki eposta adresinden yada telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Size yardımcı olmaktan büyük mutluluk duyacağız.

İletişim:
📞02163465016
📨[email protected]

İletişim & Ön Kayıt Formu

işleminiz devam ediyor...

İstanbul Hatırası & Fototrek.
Fotoğraf Kursları + Reklam Hizmetleri
Adres

İstanbul Hatırası & Fototrek
Moda Cad Rıza Paşa Sok. No:21/1
İstanbul Anadolu 34710 TR
+902163465016
Sosyal Medya